Yhteystiedot

Puheenjohtaja: Mauri Jaakonsaari; mauri.jaakonsaari@gmail.com

Varapuheenjohtaja: Ritva Anjala; ritva.anjala@gmail.com

Sihteeri: Sirkka-Liisa Savinen; sirkka-liisa.savinen@hotmail.com

Taloudenhoitaja: Seppo Välimäki; seppo.valimaki@dnainternet.net

Muut hallituksen jäsenet: Marja-Terttu Halpio-Huttunen; mthalpio@gmail.com, Arja Kujansuu; arja.kujansuu1@luukku.com, Synnöve Raveala; synnover@msn.com

Varajäsenet: Ritva Kettinen; ritva.kettinen@gmail.com, Pirjo Niemistö; pirjo.niemisto@gmail.com

 

Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


 

 

 

Opetusalan Seniorijärjestö OSJ ry,
Undervisningssektorns Seniororganisation rf

Rautatieläisenkatu 6, 00520 Helsinki
020 748 9678 / 020 748 9736
seniorit(at)oaj.fi

www.osj.fi

Toimisto on avoinna arkisin klo 9–15.

Toimiston numeroihin soitettaessa puheluiden hinnat ovat seuraavat:
soitettaessa kiinteän puhelin-verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,55 snt/min
soitettaessa matka-viestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 18,05 snt/min.